Australijska dieta cud? Woda, miód, cytryna!

Pewna Australijka postanowiła przetestować na sobie jak na jej organizm będzie działać regularnie spożywany miód z cytryną. Po roku doświadczeń zauważyła wiele pozytywnych zmian.

Crystal Davis z Australii przez okrągły rok zaczynała swój dzień od spożycia specjalnie przygotowanej mikstury. Po roku kuracji polegającej na wypiciu na czczo napoju z soku z cytryny, łyżki miodu i ciepłej wody nie potrafi sobie wyobrazić, że mogłaby tę kurację przerwać.

Napój miodowo - cytrynowy

Fot. jill111, Pixabay.com, CC0

Australijka zauważyła wiele pozytywnych zmian, jakie zaszły w jej organizmie. Uważa, że swojemu napojowi zawdzięcza pozbycie się stale nawracających problemów związanych z zakażeniem pęcherza moczowego. Crystal zauważyła też, że jej cera jest w dużo lepszej kondycji niż przedtem. Do tego straciła na wadze, a zyskała lepsze samopoczucie. Jakby tego było mało, zrezygnowała z picia porannej kawy, bowiem uważa że wypita na czczo mikstura z miodu i cytryny daje jej dużo energii na cały dzień.

Dobre samopoczucie Crystal nie dziwi nikogo, kto ma wiedzę na temat prozdrowotnego działania miodu i innych produktów pszczelich. Zachęcamy więc wszystkich do regularnego spożywania miodu. Bo naprawdę warto!

 

 


Źródło: wp.pl

 

Krzysztof