Kończy się sezon 2018. Co do podkarmiania pszczół? Może Apifonda?

Apifonda - karton

Cały czas najpopularniejszymi produktami do podkarmiania pszczół są samodzielnie przygotowywane przez pszczelarzy, na bazie białego cukru, ciasta i syropy. Coraz częściej jednak pszczelarze decydują się na zakup gotowych produktów, przygotowanych specjalnie do podkarmiania pszczół. Jednym z takich, bardzo popularnych, produktów jest Apifonda.

Apifonda – fondat pszczeli to jeden ze sprawdzonych i mających bardzo dobre opinie pszczelarzy produktów nadających się do podkarmiania zimowego, jak również pobudzającego jesienią i wiosną, a także dokarmiania odkładów i ulików weselnych.

W składzie ciasta Apifonda znajdują się cukry specjalnie przystosowane do podawania pszczołom, zawierające mikroskopijne kryształki otoczone bardzo cienką warstwą syropu. Dzięki temu pszczoły mogą w sposób naturalny wchłaniać ciasto bezpośrednio przez gardziel.

Co równie ważne, ciasto Apifonda jest gotowe do podania pszczołom bezpośrednio po zakupie, nie wymaga rozdrabiania ani żadnego innego przygotowania. Dzięki temu pszczelarze mogą zaoszczędzić czas potrzebny na przygotowanie pokarmu. Jedyne co trzeba zrobić to w zasadzie zamówić odpowiednią ilość pokarmu (na przykład w sklepie internetowym) oraz podać go do ula.

Zobacz w sklepie pszczelarskim Apifonda – karton 15 kg

Krzysztof